Vertikálne žalúzie

Výrobok, ktorý dokáže zatieniť veľkú plochu je určený prevažne do kancelárií, zasklených lódžií atď. Rôzne druhy materiálov, rôzna šírka lamiel a výber z mnoho farieb uspokojí každého zákazníka.

Hliníkové žalúzie

Horizontálne žalúzie sú najbežnejšou ochranou proti slnečnému žiareniu. Ich inštalácia je možná do všetkých typov okna. Výhoda je jednoduchá nastaviteľnosť vďaka neobmedzenému sklonu líšt.

Drevené a bambusové žalúzie

Tieto žalúzie nachádzajú uplatnenie ako reprezentatívny spoločenský a vysoko účelový doplnok bytov, kancelárií a spoločenských miestností. Umožňujú dosiahnuť neopakovateľný efekt daného interiéru.

Plissé žalúzie

Okrem základnej funkcie tienenia umožňujú aj dotvorenie interiéru. Plissé je vhodné pre vertikálne aj horizontálne zatienenie. Možnosť ovládania manuálne alebo elektromotorom.

Japonská posuvná stena

V poslednej dobe si získavajú stále väčšiu popularitu. Veľmi dobre plnia funkciu zatienenia interiéru.

Látkové rolety

Stávajú sa stále častejším doplnkom interiéru vďaka svojim vzorom. Látkové rolety môžu byť transparentné, s potlačou alebo s tkaným vzorom. Chránia nie len pred slnkom, ale aj prievanom.

Látkové rolety deň/noc

Roleta v kazete je veľmi luxusný výrobok, v prevedení s dvojitým materiálom v horizontálnych pásoch s rôznou absorpciou svetla.