Kto by nemal rád posedenie na záhradnej terase a vychutnávať si čaro prírody? Sklenená strecha alebo zimná záhrada Vám dodá nezávislosť od počasia po celý rok. S pergolou oceníte posedenie na terase v prechodnom období, pri jemnom mrholení alebo daždi, pri raňajkách alebo kávičke, dokonca aj horúce letá sú znesiteľnejšie.

Dizajnové pergoly vyrobené na mieru slúžia na ohraničenie priestoru napríklad nad terasou. Systém sa dá použiť ako samostatne stojaci aj upevnený k stene domu.

Pergoly sú kompletne vyrobené z originálnych dielov. Jedná sa o celohliníkový stavebnicový systém, kde hliníkový profil tvorí najvýznamnejší prvok. Systém umožňuje rôzne varianty použitia pri zachovaní jednoduchosti montáže a variability tvaru. Jedná sa o bezúdržbové prevedenie, vyznačujúce sa odolnosťou proti poveternostným vplyvom, ktoré je zároveň vkusným doplnkom domu.

Životnosť systému je veľmi vysoká. Ponúka rôznu škálu farieb. Výhoda použitého materiálu je bezúdržbovosť a dlhá životnosť. Pergoly v základnom prevedení nie sú zastrešené ani zatienené, je tu možnosť presklenia, namontovania tieniaceho prvku ako napr. markíza alebo slnolamy.

LEWENS

Rokmi overený nemecký výrobca pergol. Konštrukcia predpokladá montáž jednej časti pergoly na fasádu domu. LEWENS ponúka farebnú škálu až 23 odtieňov konštrukcie. Pergoly Murano Vetro a Integrale sú v prevedeniach Flash (bez presahu) a Overhang (s presahom).

LEWENS Murano Puro

Perfektné cenovo efektívne kompaktné riešenie pre malé a stredne veľké terasy maximalizuje priestor . Stĺpiky sú zladené s predným profilom. Oergola obsahuje integrovaný žľab.

max.šírka: 5.4 m
max.hĺbka: 3.5 m

Produktový list (EN)

LEWENS Murano Vetro

Riešenie ako celok, vhodné pre stredne veľké terasy maximalizuje priestor. Pergola obsahuje integrovaný žľab.

max.šírka: 7 m
max.hĺbka: 5 m

Produktový list (EN)

LEWENS Murano Integrale

Riešenie ako celok pre veľké terasy ako prepojený systém pre ešte väčšie šírky maximalizuje priestor. Pergola obsahuje integrovaný žľab. Má zabudovanú markízu, čím plní aj funkciu dokonalého tienenia.

max.šírka 7 m
max.hĺbka: 5 m

Produktový list (EN)

SELT

SELT je nadnárodná spoločnosť s viac ako 30 ročnou históriou. Špecializuje sa na výrobu vonkajších tieniacich systémov. Ponúka samostatne stojace pergoly s dvomi základnými farbami odtieňov konštrukcie ako i nadštandardnými farebnými alternatívami.

SELT Solid Sunbreaker

Perfektné modulárne riešenie pre malé i veľké terasy a plochy v blízkosti domu. Lisovaná hliníková konštrukcia modulu s prvkami z nehrdzavejúcej ocele a strecha z rotujúcich lamiel. Integrovaný žľab pre odvádzanie vody.

max.šírka modulu: 5 m
max.hĺbka modulu: 7 m

SELT Solid

Perfektné modulárne riešenie pre malé i veľké terasy a plochy v blízkosti domu. Lisovaná hliníková konštrukcia modulu s prvkami z nehrdzavejúcej ocele a posuvná otváracia strecha na elektrický pohon. Integrovaný žľab pre odvádzanie vody.

max.šírka modulu: 4 m
max.hĺbka modulu: 7 m