Screenové rolety tienenia pomocou špeciálnej textílie, ktorá prepúšťa iba svetlo a nie teplo. Aplikuje sa na zvislé sklenené povrchy. Pri pohľade z interiéru, vďaka svojej transparentnosti, nebráni kvalitnému výhľadu von a ponechajú Váš domov priestorovo významným. Tento systém je nazývaný aj ako „prírodná klimatizácia“ a je čoraz viac populárnejší na celom svete. Optimálna klíma Vášho interiéru kombináciou s príjemným prírodným svetlom je pravý dôvod, prečo zvoliť screenové rolety. Ovládanie je možné manuálne – kľučkou alebo elektrickým pohonom – s vypínačom.

SELT

SELT je nadnárodná spoločnosť s viac ako 30 ročnou históriou. Špecializuje sa na výrobu vonkajších tieniacich systémov.


Screenové rolety SELT Reflexol 120

Slúžia najmä k zatieneniu väčších, predovšetkým komerčných plôch. Majú aplikovaný elektrický pohon s možnosťou výbavy čidla počasia a skupinového ovládania (napr. pomocou počítača). Konštrukcia je vo viacerých štandardných farebných prevedeniach ako i farbách na mieru podľa vzorkovníka RAL.

max.šírka: 4 m
max.výška 4 m

SELT Screen ZIIP 120

Zvislá roleta Screen ZIPP je vetru odolný tieniaci systém, ktorý zároveň poskytuje účinnú ochranu pred hmyzom. Svoje uplatnenie nachádza pri tienení okien verejných aj obytných budov. Roletu tvorí celohliníková konštrukcia. Valec je uložený v hliníkovej kazete. Tá môže byť hranatá, skosená alebo zaoblená v 3 veľkostiach. Systém zaisťuje 100% napnutie poťahu vo vodiacich koľajniciach.

max.šírka: 4 m
max.výška 4 m

Roleta SELT screen systém 76

Vytvára optimálne tepelné podmienky v budovách. Ovládanie je možné manuálne alebo motorom. Konštrukcia je v štandardných farebných prevedeniach ako i farbách na mieru podľa vzorkovníka RAL. Bočné vedenie je možné lankom alebo vodiacou lištou.

rozmer kazety: 2.06 x 1.46 m
atypy sa nevyrábajú

Screenová roleta SELT Veranda

Plošná roleta Veranda je ideálne riešenie pre zatienenie zimných záhrad, záhradných pergol, strešných okien, fasád a pod. Táto roleta je vybavená systémom napnutia materiálu, čo zaisťuje rovnomerné napínanie v každej polohe. Všetky rolety Veranda sú ovládané motorom. Samozrejmosťou je diaľkové ovládanie. Systém je možné doplniť o slnečno-veterné čidlo alebo ovládací panel na obsluhu viac kusov mechanizovaných roliet. Možnosť upevnenia: čelné, bočné alebo stropné.

max.šírka: 4.5 m
max.výška: 5 m